Popis zde .... Popis zde .... Popis zde .... Popis zde ....

Tak tohle jsem já v celé své kráse. Teda vlastně v necelé kráse, ale v té hlavní části krásy. Abyste tomu rozuměli, vycházím z předpokladu, že u chlapa je nejdůležitější co má v hlavě a nikoliv to co má jinde, jako je tomu například u žen. (Rád bych upozornil na to, že proti ženám nic nemám, spíše naopak. Pouze konstatuji neradostný fakt.) Jenže tady stejně nevidíte, co mám uvnitř, ale zase si to můžete domyslet, a tím podporuji zdravý rozvoj Vaší představivosti. Nicméně zpátky k problému. Tohle je moje průkazová fotka. Je samozřejmě mírně upravená, protože černobílou respektive v 16-ti odstínech šedi mi ji úředníci na občanku odmítli dát. Takže to vlastně není ona, ale je jí velmi podobná a dokonce je podobná i mně. A jelikož já jsem sobě velmi podobný, měla by Vám tato fotka stačit pro rámcovou představu o mé vizáži.

Škola:

Naše škola se zaměřuje zejména na všestranný, harmonický rozvoj osobnosti žáka, na akceptování individuálních vývojových odlišností dětí, na podporu speciálních výukových potřeb žáků nadprůměrně nadaných i žáků jistým způsobem handicapovaných. Škola disponuje venkovním areálem, který zahrnuje školní hřiště, učebnu pod širým nebem, prostor pro školní družinu, atria. Zde žáci tráví za příznivého počasí relaxační přestávku. V budově školy jsou tělocvičny, cvičné kuchyňky, žákovská dílna, keramická dílna, knihovna s čítárnou, učebny informatiky vybavené počítači a internetem, společenská místnost.

Mapa:
[map address=“Spanielova 1111,Praha“ z=“16″ marker=“yes“ traffic=“yes“ w=“100%“ h=“250″ maptype=“SATELLITE“ marker=“yes“ markerimage=“http://code.google.com/apis/maps/documentation/javascript/examples/images/beachflag.png“]
Kontaktní formulář:

[form form-2]