Popis zde .... Popis zde .... Popis zde .... Popis zde ....

image

Skiareál Lišák se nachází v obci Stříbrná na úpatí Krušných hor nedaleko hranic se SRN v těsné blízkosti Kraslic.Areál disponuje dvěma vleky – VL500 – kotvový vlek s kapacitou až 1440 os./hod a Tatrapoma s kapacitou až 540 os./hod.Ve ski areálu je k dispozici takřka 3,5km sjezdovek rozkládající se v nadmořské výšce 620-800 m n m.
image

Přímo u kotvového vleku je široký slalomový svah se středním stupněm náročnosti, který si užijí nejen náročnější lyžaři a snowboardisté. Lyžaři milující poklidnou jízdu v romantickém prostředí lesa využijí Turistickou sjezdovku. Pro nejnáročnější je k dispozici černá sjezdovka zvaná „Rukáv“. Je to obtížnější neupravovaný terén, který si nezadá ani v porovnání s alpskými freeridy. U Tatrapomy leží zelená sjezdovka určená pro začátečníky.V areálu jsou k dispozici dvě občerstvení s otvírací dobou dle aktuálního provozu vleku a s chemickým WC. V blízkosti areálu je neplacené parkoviště.
image

Provozní doba:denně 9:00 – 16:00 (16:30) hod
Večerní lyžování:pátek, sobota 17:00 – 20:00 (pátek, sobota, den před svátkem)

Běžecké tratě jsou v blízkém i vzdáleném okolí. Je možné využít Krušnohorskou magistrálu, která spojuje Bublavu s Božím Darem.

image

Blízká SRN umožňuje využít mnohakilometrových běžeckých tras i u našich sousedů v okolí Klingenthalu. Trasy jsou vždy upraveny.
image
image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Zde můžete vložit Váš komentář