Popis zde .... Popis zde .... Popis zde .... Popis zde ....

Wilson Island

Wilson Island Reef

Under the sea

Wilson Island je jedním z osmi korálových útesů v národním parku Capricornia Cays . Je situován severně od obratníku Kozoroha , přibližně 72 km severně od východu od pobřeží Gladstone, Queenslandu a 15 km od nedalekého ostrova Heron Island . Je součástí Capricornia Cays Important Bird Area . To je také součástí velkého světa bariérový útesů.
Tyto snímku byly pořízeny v září 2012.

Hwaiské ostrovy

Hawaiské pláže

Island of Hawai

Havaj , je 50. spolkový stát USA rozkládající se v Tichém oceánu na Havajských ostrovech. Metropolí státu je Honolulu. V rámci samotných Spojených států amerických jde o jediný čistě ostrovní stát a zároveň i nejjižnější stát celé unie, navíc dislokovaný relativně dost daleko od americké pevniny.
Tyto snímku byly pořízeny v únoru 2012.

Jigokudani Monkey Park

Jigokudani Monkey Park

Opičí park Jigokudani

Jigokudani Opičí Park se nachází v Yamanouchi , Shimotakai District , v prefektuře Nagano v Japonsku. Je součástí národního parku Joshinetsu Kogen , a nachází se v údolí řeky Yokoyu, v severní části prefektury. Název Jigokudani znamená „Pekelné údolí“,a je to kvůli velkému množství páry z vařící vody, kde vyvěrá velké množství bubliny z malých štěrbin ve zmrzlé zemi. Údolí je obklopené strmými útesy a studenými a nepřátelskými lesy.
Místo se nachází v nadmořské výšce okolo 850 metrů, kde silné a časté sněžení (sníh pokrývá půdu po 4 měsíce v roce) velice komplikuje přístup.

Amazonský prales

Rio Negro

Deštný prales v Amazonii

Río Negro je řeka v Jižní Americe převážně v Brazílii (Amazonas), ale také v Kolumbii a Venezuele. Je 2300 km dlouhá. Povodí má rozlohu 691 000 km².
Snímky byly pořizovány pomocí kola se speciální streetview snímací kamerou:

Tyto snímku byly pořízeny v únoru a srpnu 2012.

World Wonders Project

Jedná se o projekt společnosti Google. Z archeologických oblastí od Pompejí do Hiroshima Peace Memorial. Cílem projektu Google World Wonders je uvést do života zázraky moderního a antického světa.

Ancient Kyoto Tenryu-ji Temple

Archaeological Areas of Pompei

Golden Gate Park Conservatory of Flowers

Historic Town of Ouro Preto

Church Village of Gammelstad, Lulea

Old Town of Segovia and its Aqueduct

Scott’s Hut and the Explorers’ Heritage of Antarctica

NASA

Národní úřad pro letectví a kosmonautiku, zkráceně NASA (anglicky National Aeronautics and Space Administration, NASA) je americká vládní agentura zodpovědná za americký kosmický program a všeobecný výzkum v oblasti letectví.

Zde můžete vložit Váš komentář